Sineklik Sistemleri

Sineklerden, haşerelerden ve küçük kanatlı hayvanlardan korunmanın en uygun çözüm ve modeller ile gereksenimlerinizi karşılamaktayız. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz evinizde sineksiz ve huzurlu bir yaz geçirmeniz için hizmetinizdedir.

Stor Sineklik

Yatay stor sineklik, dikey stor sineklik ve orta birleşim duble stor sineklik olmak üzere, çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılır. Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde 20×40 ölçülerinde aluminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, aluminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği aluminyum u şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uc kısmındaki alt parça olarak adlandırılan aluminyum profilden oluşur.

Tüm stor sineklik modellerimizde kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur.

Klasik Sineklik

Sinekliğin genel anlamı ile bir tanımını yapacak olursak: Değişik boyut ve ebatlardaki alanlara farklı çalışma prensiplerine sahip şekillerde uygulanabilen ve uygulandığı alanda yürüyen, uçan, sürünen, zıplayan tüm haşere gruplarına yüzde yüz engel olan etkin ve ekolojik bir haşere koruma ürünüdür. Sineklik çeşitli ilaçlama ve kimyasal madde kullanımından doğacak herhangi bir etkiye maruz kalmadan, kendimizi ve sevdiklerimizi haşerelerden, haşerelerin taşıdığı mikroplardan, ısırılmaktan, kaşınmaktan, korkudan, uykusuzluktan, alerjiden koruyan çevre ve kullanıcı dostu bir ürün gurubudur.
Tüm sineklik sitemlerinin ortak özelliği Aluminyumdan yapılmış yıllarca kullanımda kalabilecek sağlam ve özel fırın boyası ile uygulanacağı alana kusursuz bir uyum sağlayacak renk seçenekleri ve özel sineklik tülünden oluşmaktadır. Birbirinden ayırt eden özellikleri ise çalışma prensiplerine göre aluminyum sineklik profillerinin ve tüllerinin farklı şekil ebat ve tamamlayıcı malzemelerden oluşmasıdır.

Plise Sineklik

Bu tip büyük ölçülerin alternatifsiz tek sistemi plise sinekliktir. Her türlü iklim şartına meydan okuyabilecek kalitedeki ithal ve son derece kaliteli özel akordiyon şeklinde tül ile donatılmışlardır. Bu sistemin bir diğer avantajı da zig zag tülü sayesinde kendini daha kolay fark ettirir. Kaza ve çarpmalara karşı daha belirgin bir yapıya sahiptir.

Gerek panjurla kapatılmış gerek demir doğrama veya aluminyum küpeşte sebebiyle doğramanın dışında sineklik takılabilecek gerekli boşluğun kalmadığı durumlarda pileli sineklik kesin çözüm kaynağınızdır.Bu modelde kullandığımız alüminyum profiller Tamamen yerli üretim ve patentli üründür.

Bu sayfayı paylaş: